DOPROVODNÝ PROGRAM PIVNÍCH SLAVNOSTÍ 2019

Bohatý doprovodný program plný skvělých koncertů patří již neodmyslitelně k pivním slavnostem v Táboře a ani v roce 2019 tomu nebude jinak. Můžete se těšit na rockovou nadílku plnou skvělých kapel, pivní soutěže a také atraktivní návštěvnickou soutěž o ZLATÝ PIVNÍ POHÁR 2019.

MEDIÁLNÍ PARTNER FESTIVALU JE

SOBOTNÍ PROGRAM 
 - VYPSANÁ FIXA 22:00

V sobotu vystoupí populární Vypsaná fiXa … Skupina z Pardubic mající základy v rocku, obohaceném o prvky jiných žánrů; kapela se sama označuje za pop punkovou. Vznikla v roce 1994 a hraje v sestavě Michal Mareda (Márdi) - zpěv, kytara, Milan Kukulský (Mejla) - kytara, Daniel Oravec (Mejn) - baskytara, Petr Martínek (Pítrs) - bicí. Kapela 

ČTVRTEČNÍ PROGRAM
- KEKS 22:00

Keks se opět vrací na pivní slavnosti do Tábora. V našem regionu velmi oblíbená skupina KEKS, založená roku 1981. Jejím frontmanem je kytarista Štěpán Kojan s Petrem Dudíkem jsou též zakladatelé a výhradní autoři písní. Kapela vystoupí se svou stálou sestavou hitů na konci čtvrtečních pivních degustací.

STŘEDEČNÍ PROGRAM - ROLLING STONES REVIVAL BAND BRNO 21:30 

Kapela Stones Brno byla založena v roce 1997 v Brně, jako pocta této největší legendární, dosud hrající kapele. Zakládajícími členy jsou spoluhráči z tehdejší kapely Grassův pytel. Skupina má za sebou výjezdy do Rakouska, Německa, Itálie, vystoupení v České Televizi, TV Prima, Nova a také spousty koncertů po klubech a na festivalech v tuzemsku.


Pátek 23:00 hod. SUPERGROUP / Legendy: Střihavka, Pavlíček, Kulhánek, Dragoun ...

All stars team rockových muzikantů ve složení Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Jan Hrubý, Vladimír Guma Kulhánek a Miloš Meier … Kapela snů vznikla na základě přání samotných fanoušků, kteří si složení odhlasovali. Poprvé se představila loni v březnu na čtvrtém brněnském Beatfestu, jenž byl beznadějně vyprodán. Kytarová sóla obstarává Michal Pavlíček, ikona Pražského výběru a autor mezinárodně uznávaných soundtracků i muzikálů, vokály špičkový rockový a muzikálový zpěvák, Pavlíčkův dlouholetý kolega z BSP Kamil Střihavka. Basovou legendu Vladimíra Kulhánka (Flamengo, Krausberry, ETC) také není třeba představovat, podobně jako klávesáka Romana Dragouna a houslistu Jana Hrubého. Na bicí hraje Miloš Meier.


Pátek: 20:30 / Náhodný Výběr


Flying Parties

Flying Parties jsou skvělí muzikanti z Tábora. Hrají a zpívají k poslechu i tanci hudbu od 60.let až po současnost. Osu skupiny tvoří zpěvák a kytarista Josef Dušek s mnohaletými zkušenostmi z pražské a brněnské muzikálové scény a Ivan Kubát zpěvák a kytarista s neméně bohatou minulostí. 


Zlatý pivní pohár 2019

ROZHODUJTE SAMI JAKÁ PIVA JSOU NEJLEPŠÍ ... Přijďte hlasovat v atraktivní návštěvnické soutěži o ZLATÝ PIVNÍ POHÁR 2019 v kategoriích 10/11/12/speciál | Hlasování bude probíhat přímo na stáncích pivovarů. Při vstupu na festival si vyžádejte 4 hlasovací lístky s názvem kategorie a po ochutnání přihlášených vzorků piv můžete hlasovací lístek vhodit do boxu u stánku pivovaru. Vyhlášení vítězů kategorií proběhne v sobotu 6.4. při závěrečném zakončení. Každý se může stát na chvilku pivním odborníkem.


Moderátoři pivních slavností

Celé 4 dny ochutnávek, degustací a pivních soutěží bude moderovat stejně jako v loňském roce skvělý moderátor Vláďa Slezák a pomáhat mu při tom bude legenda pivních slavností moderátor Vladimír"Kosťa" Kostínek.