KULTURNÍ PROGRAM 2018

SOBOTA 31.3. 2018:  (přibližný začátek od 22:00) Arakain je česká metalová legenda, která byla založena již v roce 1982 z bývalých členů kapely Apad, jejímž zpěvákem byl Aleš Brichta. Ten se stal frontmanem kapely Arakain a byl jím až do roku 2002.Kapela Arakain s novým skvělým frotmanem Honzou Toužimským zakončí kolotoč pivních degustací sobotním koncertem.

ČTVRTEK 29.3. 2018: (přibližný začátek od 21:30) V našem regionu velmi oblíbená skupina KEKS, založená roku 1981. Jejím frontmanem je kytarista Štěpán Kojan s Petrem Dudíkem jsou též zakladatelé a výhradní autoři písní. Kapela vystoupí se svou stálou sestavou hitů na konci čtvrtečních pivních ochutnávek.

STŘEDA 28.3. 2018: (přibližný začátek od 21:00) The Beatles Revival je jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin. Žádná odchylka od originálu není dovolena a každičký detail má své důležité místo a pomáhá utvářet perfektní celek. Na svůj narozeninový večírek je pozvala dokonce královna Alžběta II. The Beatles Revival vystoupí na závěr středečního večera.


PÁTEK 30.3. 2018 : (přibližný začátek od 22:00) K pivu prostě patří kapela jako je Brutus. Je to již dnes klasická česká rocková a taneční skupina, která pro svůj styl razí termín pravý bigbít. Skupina je považována za legendu českého tancovačkového bigbítu. Skupina vznikla v roce 1966 pod jménem Mandragora v Rakovníce. V době normalizace byla několikrát nucena činnost pozastavit a vždy ji obnovila pod novým názvem (1973 - Elektronik, 1980 - Brutus, 1982 - Kyklop).


Flying Parties jsou skvělí muzikanti z Tábora. Hrají a zpívají k poslechu i tanci hudbu od 60.let až po současnost. Osu skupiny tvoří zpěvák a kytarista Josef Dušek s mnohaletými zkušenostmi z pražské a brněnské muzikálové scény a Ivan Kubát zpěvák a kytarista s neméně bohatou minulostí. 


Moderátoři pivních slavností

Celé 4 dny ochutnávek, degustací a pivních soutěží bude moderovat stejně jako v loňském roce skvělý moderátor Vláďa Slezák a pomáhat mu při tom bude legenda pivních slavností moderátor Vladimír"Kosťa" Kostínek z Rock rádia. 

Změna programu vyhrazena .. PIVNÍ SLAVNOSTI TÁBOR z.s.