KULTURNÍ PROGRAM 2018

Arakain je česká metalová legenda, která byla založena již v roce 1982 z bývalých členů kapely Apad, jejímž zpěvákem byl Aleš Brichta. Ten se stal frontmanem kapely Arakain a byl jím až do roku 2002.Kapela Arakain s novým skvělým frotmanem Honzou Toužimským zakončí kolotoč pivních degustací sobotním koncertem.

V našem regionu velmi oblíbená skupina KEKS, založená roku 1981. Jejím frontmanem je kytarista Štěpán Kojan s Petrem Dudíkem jsou též zakladatelé a výhradní autoři písní. Kapela vystoupí se svou stálou sestavou hitů na konci čtvrtečních pivních ochutnávek.

The Beatles Revival je jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin - vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných koncertů. Žádná odchylka od originálu není dovolena a každičký detail má své důležité místo a pomáhá utvářet perfektní celek. Na svůj narozeninový večírek je pozvala dokonce královna Alžběta II.


K pivu prostě patří kapela jako je Brutus. Je to již dnes klasická česká rocková a taneční skupina, která pro svůj styl razí termín pravý bigbít. Skupina je považována za legendu českého tancovačkového bigbítu. Skupina vznikla v roce 1966 pod jménem Mandragora v Rakovníce. V době normalizace byla několikrát nucena činnost pozastavit a vždy ji obnovila pod novým názvem (1973 - Elektronik, 1980 - Brutus, 1982 - Kyklop).