KULTURNÍ PROGRAM 2019

SOBOTA
 - VYPSANÁ FIXA

V sobotu vystoupí populární Vypsaná fiXa … Skupina z Pardubic mající základy v rocku, obohaceném o prvky jiných žánrů; kapela se sama označuje za pop punkovou. Vznikla v roce 1994 a hraje v sestavě Michal Mareda (Márdi) - zpěv, kytara, Milan Kukulský (Mejla) - kytara, Daniel Oravec (Mejn) - baskytara, Petr Martínek (Pítrs) - bicí. Kapela 

ČTVRTEK 
- KEKS

Keks se opět vrací na pivní slavnosti do Tábora. V našem regionu velmi oblíbená skupina KEKS, založená roku 1981. Jejím frontmanem je kytarista Štěpán Kojan s Petrem Dudíkem jsou též zakladatelé a výhradní autoři písní. Kapela vystoupí se svou stálou sestavou hitů na konci čtvrtečních pivních degustací.

STŘEDA - ROLING STONES REVIVAL BAND BRNO

Kapela Stones Brno byla založena v roce 1997 v Brně, jako pocta této největší legendární, dosud hrající kapele. Zakládajícími členy jsou spoluhráči z tehdejší kapely Grassův pytel. Skupina má za sebou výjezdy do Rakouska, Německa, Itálie, vystoupení v České Televizi, TV Prima, Nova a také spousty koncertů po klubech a na festivalech v tuzemsku.


SUPER GROUP / Legendy: Střihavka, Pavlíček, Kulhánek, Dragoun ...

All stars team rockových muzikantů ve složení Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Jan Hrubý, Vladimír Guma Kulhánek a Miloš Meier … Kapela snů vznikla na základě přání samotných fanoušků, kteří si složení odhlasovali. Poprvé se představila loni v březnu na čtvrtém brněnském Beatfestu, jenž byl beznadějně vyprodán. Kytarová sóla obstarává Michal Pavlíček, ikona Pražského výběru a autor mezinárodně uznávaných soundtracků i muzikálů, vokály špičkový rockový a muzikálový zpěvák, Pavlíčkův dlouholetý kolega z BSP Kamil Střihavka. Basovou legendu Vladimíra Kulhánka (Flamengo, Krausberry, ETC) také není třeba představovat, podobně jako klávesáka Romana Dragouna a houslistu Jana Hrubého. Na bicí hraje Miloš Meier.


Flying Parties

Flying Parties jsou skvělí muzikanti z Tábora. Hrají a zpívají k poslechu i tanci hudbu od 60.let až po současnost. Osu skupiny tvoří zpěvák a kytarista Josef Dušek s mnohaletými zkušenostmi z pražské a brněnské muzikálové scény a Ivan Kubát zpěvák a kytarista s neméně bohatou minulostí. 


Moderátoři pivních slavností

Celé 4 dny ochutnávek, degustací a pivních soutěží bude moderovat stejně jako v loňském roce skvělý moderátor Vláďa Slezák a pomáhat mu při tom bude legenda pivních slavností moderátor Vladimír"Kosťa" Kostínek.